sobota, 21 kwietnia 2012

Hala Czarnego

Czerwony szlak wprowadza nas w gąszczu drzew na Halę Czarnego. Hala Czarnego znowu daje nam coś ekscytującego dla oka. Pod nawisem chmur rozjaśnionych miejscowo przenikającymi promieniami słonecznymi, niesamowicie prezentują się nakrywające się kolejne wzniesienia górskie. Szkoda, że Hala Czarnego zarasta, bo za kilkanaście lat nie będzie stąd żadnych widoków. 

Kłęby chmur groźnego kolorytu

Szczyt Mędralowej o wysokości 1169 m n.p.m. zdobywamy o godzinie 15.10. Chwilę zatrzymujemy się w jego okolicy zauroczeni zjawiskową panoramą z wijącymi się kłębami chmur groźnego kolorytu. Chmury skracają głębię tego pejzażu, ale jednocześnie nadają ton niesamowitej niezwykłości.
Widoki ze Studenta

Student to szczyt w Beskidzie Żywieckim o wysokości 935 m n.p.m. położony na głównym grzbiecie karpackim pomiędzy przełęczą Glinne a Beskidem Krzyżowskim. Pod jego szczytem znajduje się polana, trochę zarastająca, ale dająca bardzo ładne widoki na Korbielów i ciągnące się na północy wzniesienia. 
Free Website TemplatesFreethemes4all.comFree CSS TemplatesFree Joomla TemplatesFree Blogger TemplatesFree Wordpress ThemesFree Wordpress Themes TemplatesFree CSS Templates dreamweaverSEO Design